piektdiena, 2012. gada 9. novembris

Interesantas Android aplikācijas #2Noklusēti Android tālruņos nemaz nav tādu datņu pārvaldnieku (file managers), jo nav arī īstas vajadzības pēc tādiem. Bildes skaties caur iebūvēto Gallery un miers. Par mp3 datnēm nezinu, neesmu kaislīgs mp3 klausītājs. Kāds mani varētu apgaismot par mp3 klausīšanos.
Nu, bet ļaudis, kas izstrādā Android aplikācijas, domāja savādāk un tagad mums ir uzprogrammēta kāda gūzmiņa ar datņu pārvaldniekiem.
Vieni no populārākajiem Android datņu pārvaldniekiem ir ASTRO File Manager / Browser un ES File Explorer File Manager.
ES File Explorer File Manager gandrīz vai komplektā līdzi nāk ES Task Manager programmu uzdevumu pārvaldnieks.
Es pagaidām lietoju gan ASTRO File Manager, gan ES File Explorer File Manager. Katrai no aplikācijām ir kāds savs knifiņš, kas nav otrai.
ASTRO File Manager ASTRO File Manager ASTRO File Manager ES File Explorer File Manager ES File Explorer File Manager

Interesants datņu pārvaldnieks, kas ļauj darboties ar datnēm caur bezvadu tīklu ir AirDroid.
Pieslēdz AirDroid un darbojies ar tālruņa datnēm no pārlūkprogrammas.Līdzīgas darbības veic arī WiFi File Transfer, bet bezmaksas versijā tai ir ierobežojums 4 MB uz vienu datni. Es priekšroku dodu tieši šai aplikācijai, nevis AirDroid, jo WiFi File Transfer ir daudz vienkāršāka un nav pārmudrīta. Vienīgi kaut kā jāaizdabū tie 69 santīmi uz play.google.com, lai dabūtu WiFi File Transfer Pro.
Interesantas Android aplikācijas #1
55096709492717636124616436459510655064

2 komentāri:

  1. Tev vēl nav Angry Wars Star Birds

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Jā, kaut kad būs jāpaskatās ko jaunu šie ir sadarījuši.

      Dzēst

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas var nebūt pieejams šī bloga publiskajā daļā.