ceturtdiena, 2014. gada 23. janvāris

E-klase Mega Stylish — «Mazliet fašisma vajag»

Cietuma zēns

Arī ar Firefox pārlūkprogrammu un tādu paplašinājumu, kā Stylish var padarīt savu e-klase.lv lietošanu mazliet ērtāku.

Tas gan neatrisina pa visu ekrānu uzlecošo logu, kā līdzīgi tas notiek policijas vīrusa gadījumā vai kādā porno lapā, bet tas ļauj cīnīties ar «Mazliet fašisma vajag» stilu kopumā.
mega

Lai reizē nobloķētu www.e-klase.lv mājaslapas nederīgo daļu un kaitīgo uzlecošo logu būtu nepieciešams tieši tāds paplašinājums, kāds bija/ir Google Chrome paplašinājums Skaista Klase.
Jeb bez Stylish būs nepieciešams vēl kāds paplašinājums, kas pārveidotu kaitīgo www.e-klase.lv uzlecošo logu par normālu pārlūkprogrammas logu vai cilni.
eklase

Murgs «Aicinām neizmantot trešo pušu veidotus interneta pārlūku paplašinājumus» ir maldinošs murgs! Iesaku izlasīt tiem, kam garšo apreibinošās sēnes:

www.e-klase.lv/lv/zina/zinas/aktualitates/aicinam-neizmantot-treso-pusu-veidotus-interneta-parluku-paplasinajumus/

kā arī komentārus, tiem, kas nelieto sēnes:

www.e-klase.lv/lv/zinas-komentari/zinas/aktualitates/aicinam-neizmantot-treso-pusu-veidotus-interneta-parluku-paplasinajumus/1/

Ja nodomāsi lietot Stylish, tad šeit būs CSS stils, ko izmantot: E-klase Mega Stylish

Tas ir 1:1 CSS stils no Google Chrome paplašinājuma Skaista Klase ;) Darbosies tieši tāpat, kā Skaista Klase, bet bez JavaScript daļas.
Stylish

P.S. Karsto dzelzi jākaļ! http://klab.lv/users/artis/1124819.html

Papildināts

Šeit būs Greasemonkey paplašinājuma variants:

E-klase Mega Stylish, kas izdara visu to pašu, ko Skaista Klase uz Google Chrome. Apvieno gan CSS, gan JavaScript vienā skriptā, ko darbina paplašinājums Greasemonkey.
Greasemonkey

Šo skriptu mērķis nav uzlabot e-klase.lv neesošo un iedomāto drošību, bet gan atkārtot Skaista Klase darbības uz pavisam citas pārlūkprogrammas ar pavisam citiem paplašinājumiem, bet izmantojot tieši tos pašus CSS un JavaScript risinājumus.
55096709492717636124174322825795107932

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas var nebūt pieejams šī bloga publiskajā daļā.